Jump to content
News Ticker
Witamy w gildii Royal Legion!

Throne and Liberty

Rekrutacja

World of Warcraft: The War Within

Rekrutacja 2024


Recommended Posts

 

 

Nick w grze: KiLLenek

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  dużo :)

Klasa postaci: tank

Doświadczenie w grach MMO (w przypadkugildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): bardzo duże (gram od ponad 15 lat),wszystkie duże tytuły ograne, aktualnie gram tylko w wowa i czekam na grę która to zmieni 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nick w grze: Kyrtan

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30h+

Klasa postaci: Range DPS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): około 15 lat w L2 od C1

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: MrPrime MASTERBAITER

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-80

Klasa postaci: coś z mieczem 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): KalOnline L2 BDO (Klanówki typu RUST 10k+)

Coś o sobie (opcjonalnie): degenerat jak dobrze sie bawie to gram  48h+

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Aizuz (jak będzie wolne)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ci        ciężko stwierdzić ale sporo (dziennie po kilkanaście h) no chyba że będę w pracy to wieczory

Klasa postaci: Tytan

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): L2 (początkowo na dragonie, graweland i oficjal gdzie serw praktycznie padł) i dla rozrywki WOT

Coś o sobie (opcjonalnie): emeryt - sporo czasu (nie taki stary emeryt). Jak odpalę potrafię w dobrym towarzystwie.... Wspomniałem że cierpie na bezsenność - to chyba zaleta w grach.  

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Rajgar 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: minimum w okolicach 10 godzin tygodniowo, ale będę celował w więcej (na ile żona i życie pozwolą)

Klasa postaci: tank (gs+shs, może później shs+w, ale to pewnie znerfią)

Edit: po becie stwierdziłem, że zacznę od dps crossbow/dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Warhammer Online, Aion, WoT, WoWs, Conqueror's Blade, GW2

Coś o sobie (opcjonalnie): Stary człowiek i może. 🙂 Zdecydowanie wolę PVP od PVE, ale rozumiem, że bez pve nie zrobię sobie odpowiedniego sprzętu. lajf is brutal.

Edited by RAJGAR
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Aszka

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: +/- 10 zależy od pracy

Klasa postaci: Healer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): niewielkie

Coś o sobie (opcjonalnie): streamerka

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Greatover

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-20

Klasa postaci: Jeszcze nie wiem

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): , WOW, LINEAGE 2, GUILDWARS, ALBION i wiele innych

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Zaaku

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ciężko sprecyzować ale około 6h dziennie

Klasa postaci: Tank

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): CB, LostArk

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Jozu

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ~10

Klasa postaci: Sorc + Heal

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Kiedys Cabal Online, Conqueror's Blade z RL

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kinaro

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20+(zależne od czynników domowych 🙂 ) 

Klasa postaci: do obadania jeszcze nie wiem (może heal jak mi ktoś pomoże ogarnąć nigdy nie grałem healerami)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Shaiya Online, Black Desert, Rappelz, Albion Online, i wiele wiele innych 🙂 

Coś o sobie (opcjonalnie): zwykły człowiek szukający fajnej ekipy do wspólnej zabawy 🙂 

Edited by Kinaro
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Neel/Neelu/Neels/Neelther

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30h+

Klasa postaci: DPS

Doświadczenie w grach MMO: AION, WOW, Lost Ark

Coś o sobie: 31lvl, gry mmo to spora czesc mojego zycia. Aiona pewnie moglbym policzyc w dziesiatkach tysiecy godzin "przegranych". Doświadczenie w podobnej gildii na stanowisku oficera, więc mniej więcej wiem co z czym sie je ;). Na codzień tatuażysta/piercer.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Klekot

 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20h min.

 

Klasa postaci: beta DPS, wrzesień mby healer

 

Doświadczenie w grach MMO:

L2 (8lat), Aion, Tera, lol, WOT, cod.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: overpow

 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Bardzo dużo czasu 8h dziennie

 

Klasa postaci: beta dagger i sns

 

Doświadczenie w grach MMO:
blade and soul , Tera, lol, lost ark

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze : DorianGej

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę : min. 15H

Klasa postaci : Healer

Doświadczenie w grach MMO : Aion , Terra , Lost Ark , Blade and Soul , Lineage 2 , Rift , WOW , LoL , GW2 , 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Kokeyn

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30h

Klasa postaci: dps/healer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW2, WoW tbc-mop

Coś o sobie (opcjonalnie): Sporo godzin spędzonych przy wow, grind, endgame. Ekipa się rozpadła, zajawka spadła. Od dawna czekam na jakieś dobre mmo i mam nadzieję, że TaL to będzie to. Z chęcią powrócę do starych czasów raidowania/pvp (dziewczyna już nie może się doczekać :D).

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: DareckiDarek

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 20h

Klasa postaci: dps/Heal

Doświadczenie w grach MMO: Aion, New World, Tera, Conan Exiles, Star Trek Online, Elite Dangerous, EVE Online

Edited by DareckiDarek
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:

 

Kenii

 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:

 

5h - 12h

 

Klasa postaci:

 

greatsword/dagger

 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

New world / Lost Ark / Albion online

 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Nuk3r

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:nie ode mnie to zależy ale w okolicach 20h+

Klasa postaci:DPS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):Metin 2 (2lata), Aion (2lata), Cabal, BDO, NW - ogólnie spore 

Coś o sobie (opcjonalnie): Tak jak nick, robie rozpierdziel na PvX 😄 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: KyoGai (lub podobnie)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-30h (zależy na ile życie pozwoli i żona)

Klasa postaci: Crossbow/Dagger (się zobaczy) ogólnie zobaczymy na premierze.

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Royal Quest (2lata) BDO (1rok) Tera,TESO,Elsword Last Epoch,Lost Ark,Neverwinter,Vindictus, I inne rożne ale nie za długo.

Coś o sobie (opcjonalnie): Żonaty , dzieciaty chłop co se pograć lubi w gry w dobrym towarzystwie. Granie bez spiny , Ogólnie mega tryhard.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...