Jump to content
News Ticker
Witamy w gildii Royal Legion!

Throne and Liberty

Rekrutacja

World of Warcraft: The War Within

Rekrutacja 2024


Recommended Posts

Nick w grze: Infi

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 20-30 godzin

Klasa postaci: Healer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Ponad 20 lat gry w MMO w tym m.in. TERA - 5 lat, Lost Ark - 1 rok, Blade and Soul - 3 lata, Final Fantasy XIV - 2 lata, Runes of Magic - 6 miesięcy, MU Online - 6 miesięcy.

Coś o sobie (opcjonalnie): Miłośnik supportowania, PvE oraz dobrych książek fantasy 😉

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nick w grze: Phobos

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 6 godzin w tygodniu, w weekend do bólu.

Klasa postaci: rDps Bow/Dagger albo Staff/Dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 12 lat w Wow'a, rok w FF14, chwile w GW2 i Lost Ark.

Coś o sobie (opcjonalnie):

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: JustPro

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 60-70

Klasa postaci: Na becie grałem  Greatsword/Dagger i chyba tak zostanie 

Doświadczenie w grach MMO : 20 lat Lineage 2

Coś ode mnie ... Wy już tutaj zapisując się wiecie tak dużo o tej grze w sensie graliście na koreancu? Ja dopiero na becie ogarnąłem parę rzeczy itd dlatego nie chce się pchać jak coś do PRO 😅😅

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Juby

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30-40

Klasa postaci: Healer, pewnie Wand/dagger

Doświadczenie w grach MMO : WoW, Lineage 2, Aion, GW2, Warhammer, FFXIV, SWTOR, New World, RIFT, Tera i pare innych, ogólnie 25 lat grania w mmo.

Coś ode mnie : wieczne dziecko 😁nakrecane przez fantasy i sci-fi 😅

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze SasukeUchicha albo SasukeUchiha
Doświadczenie w grach MMO
New World , Black Desert , Tera , Rapellz, Continent of the ninth seal, Warframe,Throne & liberty OPB
Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?
25+/- w sobotę i niedzielę będę rąbał ile wlezie od rana w zależności od tego czy nie będę grał meczu w lidze tego dnia.
Planowana klasa postaci
Tank ale myślę że zacznę xbow/dager by zrobić szybki progres 
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: FeNTenno

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  5-60 zależnie od szybkości wykonanej pracy (akord)

Klasa postaci: Tank/Healer

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW2, Raiderz, Vindictus, byłem w sekcji BDO

Coś o sobie (opcjonalnie): Pszczelarz po 30, miłośnik natury oraz dobrej fantastyki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nick w grze: jeszcze nie mam

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30+

Klasa postaci: jeszcze nie wiem

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): L2/WoW/Rift(🤕)/Aion/PoE/Diablo/Wiedzmin 1.2.3/Black Desert/Eve/New World/Archage

Cos o sobie:

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Skillek | Aktualnie Korea: MailO

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-25h w tygodniu 2-3h w weekend więcej lecz nie zawsze. 

Klasa postaci: DPS/Healer

Doświadczenie w grach MMO: ArcheAge - 50-100h, BDO - 100h, NewWorld - 450h+, Metin2 - Całe życie ^^ (Jeśli się wgl liczy)

Coś o sobie (opcjonalnie): 27lat, aktualnie od 4 lat w niemczech. Od dziecka metin2 przez wiele serwerów i ekip. Gry towarzyszą mi od zawsze w dużej części drużynowe fps'y 🙂 

Edited by Skillek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...