Jump to content
News Ticker
Witamy w gildii Royal Legion!

Throne and Liberty

Rekrutacja

World of Warcraft: The War Within

Rekrutacja 2024


Recommended Posts

Nick w grze: Kruuku

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30 (pracuje na nocki)

Klasa postaci: TANK może ARCHER

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 
Tera Online- 5 lat
WoW
- 3 lata
Bless Online
- Od startu do zamknięcia gry
Path of Exile - 4 lata
Conqueror's Blade - 1 rok

Coś o sobie (opcjonalnie): Mąz, ojciec dwójki chopaków, pracujący za granicą, siłka domowa, entuzjasta motolotni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Nick w grze: Niku/Niqku  (jak nikt nie zajumie)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 40+ 

Klasa postaci: Dps(Crossbow+DG)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

Tera:z 3/4 lata
POE: od 2014 to juz 10 lat 
Albion online,ESO,Gw2,Lost Ark,New World,Metin 2

Coś o sobie (opcjonalnie): Manga/Anime , Singiel 26 wiosen za mną ,grałem na becie ale na korei nie miałem styczności

Mój DC:  nikqu

Edited by Niku
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: wiarus

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-40 emeryt

Klasa postaci: DPS/Heal (zobaczymy co mi bardziej podpasuje i co będzie potrzebne)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):, Lost Ark,tera                                 ,ayon,rift

Coś o sobie (opcjonalnie): Wesoły bimbrownik 😄

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Zyzek

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 0-24/7

Klasa postaci:DPS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 4story/ Metin/ NW/ Albion/ BDO/ Tibia/ Margonem

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: FaNaTyXxX

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30 +

Klasa postaci:Bow+Dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): New World , Lost Ark

Coś o sobie (opcjonalnie😞 40lat , 2 dzieci , pies , kot , hobbystycznie uprawa egzotycznych roślin , praca w DE na dwie zmiany tydzień rano tydzień popołudniu wszystkie weekendy wolne .

Edited by FaNaTyXxX
Link to comment
Share on other sites

🪧 Nick w grze: MefiU (w przypadku dostępności),

🪧 Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:  (ok 50h),

🪧 Klasa postaci: Mag,

🪧 Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):

🔆 "Tibia" 8lat (oczywiście cały czas w gildiach),

🔆 "4 Story" od 2009r do 2019 w ciągu (serwer Polski), później od 2019 do 2023 z przerwami (Serwery Prywatne), cały czas przebywając w gildiach (Apocalypse, Zakon Templariuszy, 300 Derian jeśli ktoś grał i kojarzy),

🔆 "League Of Legends" (ok. 2 lata),

🪧 Coś o sobie (opcjonalnie): Siwy 29 latek :), bezdzietny, posiadający przyszłą małżonkę. Grający oprócz MMO w Serie COD i BF. Zamiłowanie do prac związanych z drewnem i majsterkowaniem :).

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: WojtiPykPyk

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: +- 20h ale w weekendy można nocki :D

Klasa postaci: Dps

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): GW2, SWTOR, Terra, AoC, Wildstar, BDO, WOW, CB. 

Coś o sobie (opcjonalnie): Jestem TryHard xD

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Lequitto 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 5-20h, wszystko jest zależne od pracy/wyjazdów

Klasa postaci: Bow+Dagger ( jeśli będzie taka potrzeba mogę zmienić ) 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Aion, Rappelz, GW2, New World 

Coś o sobie (opcjonalnie): 33 lata, mąż, ojciec. Dużo pracuję i wyjeżdżam, więc gry traktuje bardziej hobbistycznie.  

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Hatsuco, jeżeli będzie dostępny.

 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Układ pracy to 4/4, to znaczy że przez 4 dni mogę być max po 2h dziennie co da max 8 godzin a w pozostałe nawet po kilkanascie, oczywiście nie codziennie. Razem moze to byc bez problemu powyżej 20 godzin. Żyje w nocy w dzien śpię jak wampiry:)

 

Klasa postaci: Bow/Dagger

 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW, UO, Everquest 2, Vanguard, Lineage 2, GW i wiele innych.

 

Coś o sobie (opcjonalnie): Po wielu latach przed PC, teraz gram na xboxie oraz opcjonalnie sporadycznie na handheldzie Lenovo Legion Go.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Glizdorpl

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 30-40 zależnie od pracy

Klasa postaci: mag - staff

Doświadczenie w grach MMO: New world, kiedyś metin :), Lost Ark, i kilka innych gier

Coś o sobie (opcjonalnie): granie w wiele gier od strzelanki po przygodowe, wspinaczka, rower, bieganie i trekking 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze : Pelczii

Exp: wow od BC, troszkę Lineage 2 ale to bardzo dawno bodajże na serwerze existence 

Ile czasu w grze w tygodniu zależy od pogody i pozwolenstwa od partnerki ale raczej koło 20

Klasa- zakładam ze DD  ale tak naprawdę zależy jak mi się będzie grało i ile dokladnie będę miał na to czasu może być też heal czy tank , w wowie podobny dylemat rozwiązałem grając monkiem

 

Wiek 37

O sobie : zabijam smoki ratuje dziewice ( selektywnie)  i jeżdżę motorami

 

P.S. link do discorda wygasl

 

Edited by Pelczi
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Ezekiel

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30 Idzie Zima

Klasa postaci: DPS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Grałem w Throne na Koreanskim 

Coś o sobie (opcjonalnie): Tata dla swoich dzieci Mąż dla swojej żony Przyjaciel dla dobrych ludzi 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Hatsugiri

ilość poświęcanego tygodniowo na grę: tyle ile trzeba

klasa postaci: DPS (GS / Dagger)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Lost ark, WOW, New world, PoE i kilka innych śmieci 😄

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: obecnie jeszcze brak czekam na oficialną premierę 🙂

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 50+

Klasa postaci: Healer staff+wand

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): 

World of warcraft ok 2 lat z przerwami

Runes of magic ok 12 miesięcy

black desert od jakoś tak 2016-17 do listopada 2023 

New world ok 7 miesięcy

elder scrolls online aktywny od 10 paź 2017 do dziś

guild wars 2 ok 5 miesięcy

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Hubercik

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Ile wlezie 

Klasa postaci: DPS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): bdo 600h albion 160h

Coś o sobie (opcjonalnie): Natawiony na grind i ostrą dominacje

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Sirill (jeżeli będzie wolny)

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: około 14 godz. 

Klasa postaci: bow/dagger albo Staff/dagger

Doświadczenie w grach MMO: lineage 2, GW, GW2, AoC, BDO. 

Coś o sobie (opcjonalnie): Lubię różnego rodzaju anime i dobre filmy scifi, muzykę klasyczna. Interesuje się modelarstwem oraz motoryzacją. W grach MMO zawsze lubiłem grind oraz pvp :) 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: MacTire

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok 25 - 50 w zależności od potrzeb gildii i pracy

Klasa postaci: Range DPS PVE Xbow/Dagger w planach 2 PvP zgodnie z zapotrzebowaniem gildii

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): wszystkie wieksze mmo zaczynajac od MU, Lineage 2, Tibia, WoW, GW 1/2, FF, ESO i rozne mniejsze tytuly

Coś o sobie (opcjonalnie): 

Link to comment
Share on other sites

 

Nick w grze:Nolifu

 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30 godzin

 

Klasa postaci:Greatesword shield

 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Dekaron lider gildi Paradise, Aion (lider gildi exalted na nexusie)BDO, albion online grałem w Touse. 

 

Coś o sobie (opcjonalnie):

34 lata, doświadczony gracz 🙂

Edited by Nolifu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...