Jump to content
News Ticker
Witamy w gildii Royal Legion!

Throne and Liberty

Rekrutacja

World of Warcraft: The War Within

Rekrutacja 2024


Recommended Posts

Nick w grze: Deacon

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: Na poczatku ~20-30h, pozniej zobaczymy

Klasa postaci: Nie znam gry, wstepnie bow + wand, pozniej zobaczymy

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): W Royal Legion od 2008, WAR still best mmo 😉 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nick w grze: Hejden

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15-20

Klasa postaci: SNS/GS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WOW praktycznie od vanilla z przerwami, L2, GW2, Albion

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Stworzę postać na premierę ;) 

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-15

Klasa postaci: Templar 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): MU ONLINE, Guild Wars 1. Guild Wars 2, WoW (ok. 2 lata), Black Desert

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: SCXPTIC

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: uśredniając około 15+

Klasa postaci: Heal - Wand/Staff albo Wand/LB 

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Aion, GW2, NW, Terra, Lineage 2, BDO, WOW, Metin2, FFXIV, i inne azjatyckie dziwadła 😄

Coś o sobie (opcjonalnie): Programista, producent muzyki, gracz - nerd i nolife. W MMO gram odkąd pamiętam

Edited by SCXPTIC
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze
TinyGuy
 
Doświadczenie w grach MMO
WoW AotC pandaria-shadowlandsy + ponad połowa mythica zawsza, bardzo dużo godzin w Secret World, ArhceAge, Lost Ark ogólnie większość tytułów mmo była sprawdzana i grana
 
Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?
Bez problemu 6 godzin dziennie jestem w stanie wrzucić, bardzo często wiecej
Planowana klasa postaci
 
Głównie xbow/dagger, jak to nie będzie za duży investment to jakiegoś offtanka sns/dagger też spróbuję złożyć
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: MrKrzychuMix
Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na gre: 10h - 20h ( zależy czy będe z dziewczyną XD)
Klasa postaci: DPS - Longbow/dagger
Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali) - Tibia,Metin, Wow ale nie gildijnie, Aion z RL nigdy nie związany.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze:Milaya

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę:20+

Klasa postaci:Staff/dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali):WoW,Guild Wars,Allods Online,New World,Lost Ark

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze
Berezovich (arTE zajęte 😞)
Doświadczenie w grach MMO
FFXIV ~2000h
Tarkov
~600h
Dark and Darker 1000h
Eve online
~200h
Liga legend
~za dużo
jeszcze dużo innych tytułów po 200 czy 400 godzin
, zapalony graczem jestem ;)
profil steam z godzinami:
https://steamcommunity.com/id/arteg4me/games/?tab=all
Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu?
+/-20
Planowana klasa postaci
szczerze nie wiem jeszcze, co mi podejdzie, ewentualnie fill rolii, która jest potrzebna, prefer dps/tank
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: PanFeta

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 15-20

Klasa postaci: GS/ miecz tarcza

Doświadczenie w grach MMO: Pierwszy raz

Coś o sobie (opcjonalnie): Nigdy nie byłem fanem MMO. TL mi się spodobało i chcę spróbować swoich sił.

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Freezz

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30

Klasa postaci: Staff/dagger

Doświadczenie w grach MMO : metin2 , division 1-2 , destiny , guild wars, silkorad… wiek 38 lat aktywny na disco 

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Velvetto

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30-40h

Klasa postaci: SnS / Wand

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): MU Online, Lineage 2, Dragon Ball Online, wiele mobilnych

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Tumir

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: każdego wieczoru.

Klasa postaci: Bow/Staff

Doświadczenie w grach MMO: GW2, Albion Online, ESO, Elite Dangerous (Wiem ze to nie mmorpg ale byłem w największej polskiej grupie graczy)

Coś o sobie (opcjonalnie): 36 lat, z powodu zawirowań losu rencista, także mnóstwo czasu na granie 😉 I nie, nie jestem narąbany jak wchodzę na głosowy, to po prostu wada wymowy xD

 
Edited by 2M1R
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Cinkovy

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 30-40h

Klasa postaci: Bow/Dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tibia, WoW, Lost Ark, BDO

Coś o sobie (opcjonalnie): 27 lat

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: overshiine

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 10-20 godzin

Klasa postaci: staff + wand

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): wow, lost ark

Coś o sobie (opcjonalnie): 27 lat

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: astazac

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20 +/-

Klasa postaci: SnS/GS

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Legend of Mir 3, Ragnarok, Flyff, Lineage 2, Aion

Coś o sobie (opcjonalnie): 35 lat

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Doomcia

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: dużo 🙂 gram zazwyczaj między 16 a 2-3 prawie codziennie (z przerwami rzecz jasna :P)

Klasa postaci: Longbow/Dagger 50 lvl 2208 score

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): WoW - 5+ lat, Albion - 2+ lat, po trochu: Tibia, Ravendawn, Tera, i rozne twory typu New World itp.

Coś o sobie (opcjonalnie): jestem stary, lubie placki i dobra zabawe

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze Werith
 
Doświadczenie w grach MMO: Lineage 2 od 2004 do 2014, Raidy, m+ w wowie. Grałem sporo w Gw2, ESO itp. między czasie. Ogólnie stary wyjadacz gier MMO. Póki co w TL mam 2184cp
Ile czasu możesz poświęcić na grę w tygodniu? 14h+ tygodniowo liczyć minimum 2h dziennie (częsciej 4-5+ dziennie)
Planowana klasa postaci
Zawsze grałem typowymi assassynami w grach. Obecnie gram greatsword + dagger. Myślałem nad swapem pod daggery+ xbow/longbow
Coś o sobie (opcjonalnie): 30 latek grający w mmorpg w sumie od dzieciaka. Poza tym siłka,rower, praca.
Edited by Werith
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Gorgoni/Goorgon

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 25-35h

Klasa postaci: Longbow/dagger oraz SNS/GS

Doświadczenie w grach MMO : L2/WOW/BDO/TERA/T&L KOREA

Coś o sobie: Lubie gry komputerowe, gram praktycznie od 18 roku zycia. Zazwyczaj gralem w l2 z bratem, ale od niedawna gram sobie z ziomkami w arka asa oraz cs fife itp, a kiedy tylko T&L wyszedl na europe to mnie pochłonoł 😄

Edited by Gorgon
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Asmeroth

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20-30h

Klasa postaci: Bow / Dagger Infiltrator

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Wiele lat BDO, L2, WoW, NW, LA i wiele innych

Coś o sobie (opcjonalnie): Lubię po pracy pogierczyć, w grach bardzo mnie interesuje PvP. Oprócz pracy lubie coś pomalować na płótnie. Póki żona mnie nie zabije to będę maniaczyć gierki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Menidash

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: ok.20h  

Klasa postaci: GS/dagger

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Tibia

Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Gavras

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 20

Klasa postaci: Bow/Staff

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): TESO, WOW, GW2, GUILDWARS 2,NEW WORLD., EVERQUEST 2, SWTOR, WARHAMMER ONLINE

Edited by Gavras
Link to comment
Share on other sites

Nick w grze: Divu

Ilość czasu poświęcanego tygodniowo na grę: 14-20 w zależności od pracy i obowiązków

Klasa postaci: S&S + GS (obecnie 50 lvl + 2170 GS(CP)

Doświadczenie w grach MMO (w przypadku gildiowiczów informacja w jakiej sekcji grali): Nie mam dużego doświadczenia, ale grałem w Aiona, Lost Arka, BDO i jestem mega wkręcony w T&L i nadrabiam ewentualne braki na bieżąco, ciągle się czegoś ucząc.

Coś o sobie: Na discordzie mam nick divu. i jestem bardzo aktywny - staram się odpowiadać na pingi i DM na bieżąco.

Edited by Divu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...